وبلاگ میل فا دارای اطلاعاتی در مورد ایمیل سرور فارسی میل فا و وب میل و سرویسهای آن میباشد.

راهنمای مدیریت دفترچه آدرس میلفا

دسته بندی: وب میل تاریخ ارسال: 1394/2/20 بازدید: 5394 تصاویر: 0 فایلها: 0 نظرات: 0
مدیریت دفترچه آدرس میلفا

دفترچه آدرس میلفا

یکی از بخشهای مهم هر سرویس دهنده ایمیلی دفترجه آدرس یا نگهداری اطلاعات افرادی است که با آنها در تماس هستید . برای دسترسی به بخش دفترچه آدرس میلفا کافی است بر روی لینک دفترجه آدرس در منوی سمت راست کلیک کنید.

دفترچه آدرس چیست؟

دفترچه آدرس لیستی است از شماره تماس ، ایمیل ، آدرس ، نام و ... سایر اطلاعات از افرادی که با انها در ارتباط یا تماس هستید.

شروع کار :

برای شروع به کار با دفترچه آدرس ابتدا باید گروه ایچاد کنید برای این کار بعد از رفتن به صفحه دفترجه آدرس از منوی سمت راست گزینه مدیریت گروه را انتخاب نمایید

حال لیستی از گروههایی که تا کنون ایچاد کرده اید مشاهده میکنید میتوانید با کلیک بر روی ایکن در گوشه بالا سما راست جعبه لیست گروهها اقدام به ایجاد گروه جدید نمایید .

و یا با کلیک بر روی Edit در کنار نام هر گروه عنوان گروه را ویرایش نمایید .

گروهها میتوانند شامل اسامی مانند : دوستان ، همکاران ، مشتریان بالقوه ، مشتریان قبلی و ....

بعد از ایجاد گروه میتوانید افرادی را به دفترچه آدرس خود اضافه نمایید برای اینکار کافی است مجددا به صفحه دفترجه آدرس رفته و بر روی ایکن در لیست دفترجه آدرس کلیک کنید.

روشهای دیگر انتقال دفترجه آدرس :

شما میتوانید دفترجه آدرس فعلی موبایل خود را و یا لیست اطلاعات تماس موجود در سایر ایمیلهای خود مانند gmail یا yahoo را به سادگی به میلفا وارد کنید برای اینکار از منو های مربوط در سمت راست صفحه استفاده نمایید .

 

کلمات کلیدی:

دفترچه آدرس

میلفا

نظر خود را بیان کنید
نام و نام خانوادگی: *
ایمیل:
نظر شما: *
کد تصویری:
*
پشتیبانی

مرکز پشتیبانی ما همیشه پاسخگوی شماست
 . برای ارتباط باما روی آیکون زیر کلیک کنید

امروزه حضور در فضای مجازی و اینترنت دیگر یک کار جانبی یا برای کلاس گذاشتن نیست بلکه لازم و ضروری است . حضور در فضای مجازی و وب شامل مراحل و شرایطی است که عدم رعایت دقیق و علمی انها میتواند منجر به بروز مشکلات زیادی برای شما شود.
هزینه های اضافی ، عدم مالکیت ، طراحی اشتباه ، متون اشتباه ، تکمیل نکردن چرخه حضور و ... دهها اشتباهی هستند که شما در حضور در وب ممکن است با ان مواجه شوید.
ما جمعی از کارشناسان و متخصصین ای تی با 15 سال سابقه مفید و فنی در عرصه وب و اینترنت امده ایم تا حاصل تمام سالهای تجربه خود را در قالب یک طرح انقلابی و جامع و خلاق به شما عرضه کنیم.
ما در قالب طرح سایت ساز  میل فا نگرانی های شما را از حضور در وب پاک میکنیم ( ادامه مطلب ...)