وبلاگ میل فا دارای اطلاعاتی در مورد ایمیل سرور فارسی میل فا و وب میل و سرویسهای آن میباشد.

راهنمای تغییر در اطلاعات ثبت شده

دسته بندی: وب میل تاریخ ارسال: 1394/2/20 بازدید: 6091 تصاویر: 0 فایلها: 0 نظرات: 0
تغییر مشخصات فردی و شماره همراه و رمز عبور

شما در هر زمانی میتوانید اطلاعات خود یعنی نام و نام خانوادگی و یا سایر اطلاعات ذخیره شده در میلفا را ویرایش نمایید

برای اینکار کافی است گزینه : تنظیمات ( از منوی سمت راست ) را انتخاب نمایید در وحله اول و در این صفحه میتوانید نام و نام خانوادگی

برای تغییر گزینه هایی مانند : آدرس ، شماه همراه یا تلفن ، ایمیل دوم باید بعد از رفتن به بخش تنظیمات به بخش اطلاعات شخصی مراجعه نمایید .

برای تغییر رمز عبور به صفحه تنظیمات بروید سپس به انتهای صفحه بروید ودر قسمت تعییر کلمه عبور گزینه تغییر را علامت بزنید حال کلمه عبور فعلی و کلمه عبور جدید را وارد کرده و بر روی ثبت تغییرات کلیک کنید.

 

کلمات کلیدی:

تغییرات

پشتیبانی

مرکز پشتیبانی ما همیشه پاسخگوی شماست
 . برای ارتباط باما روی آیکون زیر کلیک کنید

امروزه حضور در فضای مجازی و اینترنت دیگر یک کار جانبی یا برای کلاس گذاشتن نیست بلکه لازم و ضروری است . حضور در فضای مجازی و وب شامل مراحل و شرایطی است که عدم رعایت دقیق و علمی انها میتواند منجر به بروز مشکلات زیادی برای شما شود.
هزینه های اضافی ، عدم مالکیت ، طراحی اشتباه ، متون اشتباه ، تکمیل نکردن چرخه حضور و ... دهها اشتباهی هستند که شما در حضور در وب ممکن است با ان مواجه شوید.
ما جمعی از کارشناسان و متخصصین ای تی با 15 سال سابقه مفید و فنی در عرصه وب و اینترنت امده ایم تا حاصل تمام سالهای تجربه خود را در قالب یک طرح انقلابی و جامع و خلاق به شما عرضه کنیم.
ما در قالب طرح سایت ساز  میل فا نگرانی های شما را از حضور در وب پاک میکنیم ( ادامه مطلب ...)