وبلاگ میل فا دارای اطلاعاتی در مورد ایمیل سرور فارسی میل فا و وب میل و سرویسهای آن میباشد.

دسته بندی: وب میل تاریخ ارسال: 1394/2/20 بازدید: 3784 تصاویر: 0 فایلها: 0 نظرات: 0
مدیریت پوشه ها یا شاخه ها

شاخه یا پوشه چیست؟

در سیستم ایمیل هر نامه باید در یک شاخه یا پوشه ذخیره گردد به عنوان مثال خود دریافتی ها یک شاخه است که تمام نامه های دریافتی برای شما به طور پیشفرض در آن ذخیره میشود ویا مثلا ارسالی ها یک شاخه است که نامه های ارسالی توسط شما در ان ذخیره میماند.

میلفا این امکان را فراهم کرده است که تمام شاخه ها توسط شما قابل مدیریت یا ایجاد باشد یعنی شما اگر نامه های زیاد و گوناگونی دریافت میکنید میتوانید برای ساماندهی بهتر آنها را در شاخه های گوناگون ذخیره نمایید .

به عنوان مثال نامه های دریافتی مربوط به کار را در شاخه کاری و یا نامه های دریافتی تفریحی را در شاخه سرگرمی ذخیره نمایید .

شما هنگام مشاهده نامه ها و یا مشاهده یک نامه میتوانید شاخه ای که نامه در آن ذخیره شده را تغییر دهید برای اینکار کافی است بعد از انتخاب نامه بر روی گزینه

انتقال به پوشه

کلیک کنید و سپس پوشه ای که میخواهید نامه به آن منتقل شود را انتخاب نمایید .

در صفحه مربوط به مدیریت پوشه ها شما میتوانید مشخص کنید هنگام دریافت ایمیل در کدام پوشه ها به شما پیامک اخطار ارسال شود . برای اینکار کافی است گزینه دریافت پیامک علامت بخورد

کلمات کلیدی:

شاخه

پوشه

پشتیبانی

مرکز پشتیبانی ما همیشه پاسخگوی شماست
 . برای ارتباط باما روی آیکون زیر کلیک کنید

امروزه حضور در فضای مجازی و اینترنت دیگر یک کار جانبی یا برای کلاس گذاشتن نیست بلکه لازم و ضروری است . حضور در فضای مجازی و وب شامل مراحل و شرایطی است که عدم رعایت دقیق و علمی انها میتواند منجر به بروز مشکلات زیادی برای شما شود.
هزینه های اضافی ، عدم مالکیت ، طراحی اشتباه ، متون اشتباه ، تکمیل نکردن چرخه حضور و ... دهها اشتباهی هستند که شما در حضور در وب ممکن است با ان مواجه شوید.
ما جمعی از کارشناسان و متخصصین ای تی با 15 سال سابقه مفید و فنی در عرصه وب و اینترنت امده ایم تا حاصل تمام سالهای تجربه خود را در قالب یک طرح انقلابی و جامع و خلاق به شما عرضه کنیم.
ما در قالب طرح سایت ساز  میل فا نگرانی های شما را از حضور در وب پاک میکنیم ( ادامه مطلب ...)