وبلاگ میل فا دارای اطلاعاتی در مورد ایمیل سرور فارسی میل فا و وب میل و سرویسهای آن میباشد.

پرسش و پاسخهای متداول قبل از استفاده از میلفا

دسته بندی: همه تاریخ ارسال: 1394/3/1 بازدید: 1514 تصاویر: 0 فایلها: 0 نظرات: 0
میلفا چه کمکی به من میکند

در حالت عادی شما میتوانید به سادگی به طور رایگان عضو میلفا شوید صاحب امکانات کاملی از قبیل : دو آدرس ایمیل معتبر ، محیط وب میل فارسی ، تقویم شمسی با رویدادها ، دیسکت وب  و ... شوید لیست کامل امکانات میلفا را میتوانید از اینجا ببینید.

اگر هم اکنون صاحب سایت فعال هستید میتوانید بدون تغییر هاستینگ یا انتقال دامنه خود تنها با یک تغییر کوچک در DNS از سرویس ایمیل میلفا اما با آدرس دامنه خودتان استفاده کنید .

در صورت تهیه این سرویس شما میتوانید در محیط مدیریتی خود گروههای کاربری را تعریف و برای هر گروه امکانات متفاوتی قائل شوید و بسته به سرویس تهیه شده آدرس ایمیل از دامنه خودتان تعریف و به پرسنل یا دوستان خود ارائه نمایید .

لیست امکانات این سرویس را میتوانید از اینجا ببینید.

اگر صاحب سایت نیستید میلفا برای شما یک بسته کامل به همراه دارد با تهیه این بسته هم صاحب ایمیل ، هم وب سایت و هم تبلیغات خواهید شد برای آشنایی با این سرویس اینجا کلیک کنید.

اگر مایل هستید ایمیلهای شما بر روی سرورهای شخصی شما ذخیره شود میتوانید یک نسخه مستقل از میلفا را تهیه کنید برای آشنایی با این خدمات اینجا کلیک کنید

کلمات کلیدی:
پشتیبانی

مرکز پشتیبانی ما همیشه پاسخگوی شماست
 . برای ارتباط باما روی آیکون زیر کلیک کنید

امروزه حضور در فضای مجازی و اینترنت دیگر یک کار جانبی یا برای کلاس گذاشتن نیست بلکه لازم و ضروری است . حضور در فضای مجازی و وب شامل مراحل و شرایطی است که عدم رعایت دقیق و علمی انها میتواند منجر به بروز مشکلات زیادی برای شما شود.
هزینه های اضافی ، عدم مالکیت ، طراحی اشتباه ، متون اشتباه ، تکمیل نکردن چرخه حضور و ... دهها اشتباهی هستند که شما در حضور در وب ممکن است با ان مواجه شوید.
ما جمعی از کارشناسان و متخصصین ای تی با 15 سال سابقه مفید و فنی در عرصه وب و اینترنت امده ایم تا حاصل تمام سالهای تجربه خود را در قالب یک طرح انقلابی و جامع و خلاق به شما عرضه کنیم.
ما در قالب طرح سایت ساز  میل فا نگرانی های شما را از حضور در وب پاک میکنیم ( ادامه مطلب ...)